KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13592050

nr 1359 2050

Nils Asp

(1916-1987), Sverige

Träsnitt, Signerad, numrerad 41/50. Motivet: 27x40 cm

Utrop:

400 kr

måndag 9 november 2020
kl 19:43:37

Nils Asp

Läs mer om Nils Asp