KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13592050
nr 1359 2050
Nils Asp
(1916-1987), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 41/50. Motivet: 27x40 cm
Utrop:
400 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:43:37
Nils Asp
Läs mer om Nils Asp